TODOSK DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
Basında Biz
...
...
Çok İp Boylu Kaya Tırmanış Eğitimi Başvuruları

Türkiye Dağcılık Federasyonu 2020 yılı Çok İp Boylu Kaya Tırmanış Eğitimleri aşağıda belirtilen tarihlerde düzenlenecektir .  Başvurular DYS üzerinden yapılacaktır. Kulüp yöneticileri DYS kayıtı yaptıktan sonra federasyon tarafından gerekli kontroller (Sporcu Kulüp, Kulüp Tescilli ve Sporcu 2020 vizesi) yapılıp sporcunun onayladığını görmeleri gerekmektedir. Bu onay geçici onay olup, katılımcı listesi ilan edilmesi ile kesinleşecektir. Ferdi sporcular başvurularını federasyon aracılığı ile yapabilirler.

Eğitim kamplarında görev almak isteyen 2020 yılı vizesine sahip antrenörlerimiz Görevli Başvuru ekranından başvurularını gerçekleştireceklerdir. Vizesi olmayan antrenörlerimiz başvurusu onaylanmayacaktır.

TDF Eğitim Talimatı gereği bu eğitime Tek İp Boylu Kaya Tırmanış Eğitimini Başarı ile tamamlayanlar katılabilir. Başvuru sonrasında bu belgesi olan kişilere onay verilmektedir.

  • Çok İp Boylu Kaya Tırmanış Eğitimi (A)    24 – 28 Temmuz 2020  Son Başvuru:  16 Temmuz 2020   Saat: 17:00
  • Çok İp Boylu Kaya Tırmanış Eğitimi (B)    05 - 09 Ağustos 2020   Son Başvuru:  27 Temmuz 2020   Saat: 17:00

Kontenjan: Her kamp için 36 sporcu

Toplanma Yeri: Niğde Aladağlar TDF Mümtaz Çankaya Dağcılık Eğitim Merkezi ve Dağ Evi

Dikkat: Kontenjan gereği her sporcunun sadece bir kampa başvuru hakkı vardır. Birden fazla başvuru yapılması durumunda, tespitin yapıldığı her aşamadan tüm başvuruları iptal edilecektir.

Başvuru yapmış ancak sonrasında mazereti oluşmuş sporcular lütfen başvurularını DYS üzerinden kulüpleri aracılığı ile sildirsinler. Geçerli bir mazereti olmadan kampa katılmayan sporcular için resmi işlem yapılma hakkı saklıdır. Bu durumdaki sporcular kontenjan olması halinde bir sonraki kampa diğer kampın ücretini de yatırmak sureti ile alınır.

Kurs Ücreti: 130 ₺ Kulüp Sporcuları için (23 yaş altı ücretsiz) / 350 ₺ Ferdi Sporcular için (23 yaş altı ferdi sporculardan da ücret alınacaktır.)

Son başvuru tarihini kaçıran sporcular toplam 300 ₺, ferdi sporcular ise toplam 500 ₺ geç kayıt ücretini  yatırdıklarına dair dekontu federasyona iletmeleri durumunda kulüpleri aracılığı ile ilgili eğitime kayıtları yapılacaktır. Bu ücretlendirme, sadece son başvuru tarihinden sonra yapılacak başvurular için geçerlidir.

Faaliyete katılması kesinleşen kişiler eğitim ücretini ilgili hesaba yatırarak banka dekontlarını, eğitimin ilk günü kayıt masasında kamp teknik direktörüne ibraz edecektir. Dekontlar faks yada e-posta  ile Federasyona gönderilmeyecektir.

Kurs ücretleri Türkiye Dağcılık Federasyonu (Türk Ekonomi Bankası (TEB), Şube: Ulus Ankara Şubesi, IBAN No: TR32 0003 2000 0000 0060 7704 27 ) hesabına “2020 Çok İp Boylu Kaya Tırmanış Eğitimi A-B Kampı ” açıklaması ile birlikte yatırmaları gerekmektedir.

Covid-19 salgını nedeni ile yeni normaleşmeler kapsamında yapılacak olan eğitim kampımızda tüm sporcularımızn gerekli kişisel önlemleri almaları gerkmektedir.

Unutmayınız! – Faaliyete katılacak tüm sporcular yanlarında 2020 yılı vizeli lisanslarını getirmeleri gerekmektedir. Vizeli lisanslarını  ibraz etmeyen sporcular kampa kesinlikle alınmayacaktır.

Faaliyet başvuruları öncesi sporcularımızın DYS’ye güncel kayıtlarının yapılması, sistemde kayıtlı bulunan sporcuların vize işlemlerinin tamamlanması, sporcu ve kulüp bilgilerinin eksisksiz ve güncel olması gerekmektedir.  Ayrıca geç başvuru ücreti ödenmemesi için ilan edilen faaliyet başvurularında, sürelere dikkat edilmesini  rica ederiz.

Facebook'ta paylaş

526'kez Okundu
Adres : Elmalı Mh. Cumhuriyet cd. 22. Sk. Ulutaş Apt. No:10/13 ANTALYA

Telefon : 02422438510

Fax : 02422438540

E-Posta : todosk07@gmail.com

KULÜP Merkezi pazar günü hariç hergün 09:00 ile 18:00 arası açıktır.


TODOSK Türkiye Dağcılık Federasyonu Üyesidir.

Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır

Toplam Ziyaretçi Sayısı :