TODOSK DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
Basında Biz
...
...
Dağcılık Dergimizin Yeni Sayısı Yayımlandı


Dağcılık Dergimizin Yeni Sayısı Yayımlandı

Geliştirici: Türkiye Dağcılık Federasyonu

Federasyonumuz tarafından güncel haberleri vermek ve dağcılık sporunu tanıtmak amacı ile yayımlanan DAĞCILIK  dergimiz hem elektronik ortamda hem de basılı ortamda yeni sayısı ile sizlerle buluşmuştur. Bu sayımızda Buz tırmanışı  Türkiye Şampiyonası, Salgın Dönemi Faaliyetlerimiz, Güzyaka Kulesi Tırmanışı, Dağ Kayağı Türkiye Şampiyonası, Dağ Turizm ve Spor Tırmanış Şampiyonlarımızdan oluşan bir çok makaleye ulaşabileceksiniz. Aynı zamanda federasyonumuzun yaptığı bazı çalışmalarda bu sayımızda camiamızla buluşmuştur. Özellikle dağcılığın duayenlerine federasyon başkanımız Prof.Dr.Ersan BAŞAR’ın Covid-19 salgın dönemi ile ilgili olarak yapılan çalışmalar ile ilgili bu sayımızda yazıları yer almaktadır. Dergimizin basılı haline federasyonumuzdan ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz ayrıca elektronik erişimde açık olan dergimizi indirebilirsiniz.

Bir sonraki dergimizde yayımlanmasını istediğiniz haberleri info@tdf.gov.tr adresine yüksek çözünürlüğü görseller ile gönderdiğinizde yayın komitemize iletilerek değerlendirmeye alınacaktır. Dağcılık dergisi ücretsiz olarak kulüp ve sporcularımıza sunulmaktadır.

Dergi 2020 yılı sayısını indirmek için

Dergi 2019 yılı sayısını indirmek için

Dergi 2018 yılı sayısını indirmek için

Türkiye Dağcılık Federasyonu | 22/08/2021, 10:55 | Etiketler: Dergi | Kategoriler: Duyurular | URL: https://tdf.gov.tr/?p=29254

Facebook'ta paylaş

143'kez Okundu
Adres : Elmalı Mh. Cumhuriyet cd. 22. Sk. Ulutaş Apt. No:10/13 ANTALYA

Telefon : 02422438510

Fax : 02422438540

E-Posta : todosk07@gmail.com

KULÜP Merkezi pazar günü hariç hergün 09:00 ile 18:00 arası açıktır.


TODOSK Türkiye Dağcılık Federasyonu Üyesidir.

Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır

Toplam Ziyaretçi Sayısı :