TODOSK DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
Basında Biz
...
...
Faaliyetlere Katılım İle İlgili Bilgilendirme Duyurusu

Faaliyetlere Katılım İle İlgili Bilgilendirme Duyurusu

Geliştirici: Türkiye Dağcılık Federasyonu

Federasyonumuzun Eğitim Talimatına göre eğitimlerimiz yürütülmektedir. Bu kapsamda Yaz ve Kış Dağcılık Eğitimlerini 70 ve üstü notu ile tamamlayan sporcularımız talepleri doğrultusunda Tek İp Boylu Kaya Tırmanış Eğitimine katılabilirler. Bu eğitime katılabilmek için Dağcılık Temel Eğitim Tamamlama Belgesi alınmak zorundadır. Alınacak olan belgeler ile ilgili olarak federasyonumuz internet sitesinde harçlar bölümünde belge harç ve ücretleri konusunda bilgi alınabilir.

Tek İp Boylu Kaya Tırmanış eğitiminden başarılı olan sporcular Çok İp Boylu Kaya Tırmanış Eğitimine katılabilirler. Her bir kurs tamamlandıktan sonra bir sonraki kursa başvuru yapılabilir. Başvurular DYS sistemi üzerinden yapılacak olup federasyon duyuruları takip edilerek başvuruları yapılabilir.

Aşağıdaki tabloda TDF Eğitim Akış Şeması verilmiş olup eğitimler yıllık faaliyet programında belirtildiği gibi yapılacaktır. Bu yönetmelik ile toplam 10 modülden oluşan Yaz Dağcılığı, Kış Dağcılığı, Kaya Tırmanışı, Buz Tırmanışı, Alpin Tırmanış, Spor Kaya Tırmanışı, Dağ Kayağı, Kanyoning, Yüksek Dağ Koşusu ve Arama Kurtarma eğitimi müfredatları belirlenmiştir.

 

Facebook'ta paylaş

491'kez Okundu
Adres : Elmalı Mh. Cumhuriyet cd. 22. Sk. Ulutaş Apt. No:10/13 ANTALYA

Telefon : 02422438510

Fax : 02422438540

E-Posta : todosk07@gmail.com

KULÜP Merkezi pazar günü hariç hergün 09:00 ile 18:00 arası açıktır.


TODOSK Türkiye Dağcılık Federasyonu Üyesidir.

Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır

Toplam Ziyaretçi Sayısı :